Wolność w Biznesie. Jak ułatwia pracę?

Wolność w Biznesie

W czasach, gdy coraz więcej osób pracuje zdalnie lub w trybie hybrydowym, firmy poszukują wygodnych rozwiązań, które umożliwią efektywną i sprawną pracę. Jednym z takich rozwiązań jest Wolność w Biznesie. To narzędzie, które umożliwi szybki dostęp do informacji i dokumentów firmowych spoza biura. WWB to również wygodne rozwiązanie, które daje większą elastyczność w wykonywaniu obowiązków. Ponadto sprawia, że jesteśmy niezależni od miejsca, a nawet od sprzętu, na którym pracujemy. Dla kogo jest Wolność w Biznesie? Jak pomaga naszym Klientom? Dlaczego warto zdecydować się na jej zakup? Przeczytaj w artykule.

Jak WWB pomaga Klientom Varico? 

WWB to szczególnie przydatne narzędzie np. w przypadku wdrażania nowej osoby w firmie. Dane w dowolnym programie z użyciem Wolności w Biznesie mogą być współdzielone, więc kiedy jedna osoba na pierwszym stanowisku wykona operację, druga również ją widzi, co znacznie ułatwia pracę. Tak było również w przypadku naszej Klientki, która zdecydowała się na zakup WWB. Księgowa, która wówczas z nimi współpracowała odchodzi, a na jej miejsce została zatrudniona nowa Pani. Klientka potrzebowała serwera zdalnego, aby Pani, która odchodzi mogła wirtualnie pomagać, wspierać i poprawiać ewentualne błędy nowej księgowej. 

Inna sytuacja dotyczyła większej firmy z branży motoryzacyjnej. Klient zdecydował, że będą pracować również z domu, więc dokonał zakupu Wolności w Biznesie w wersji na pół roku. 

Na końcu artykułu znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania klientów.

Jak działa Wolność w Biznesie? 

Wolność w Biznesie to przede wszystkim niezależność, elastyczność i większe możliwości. Możesz pracować nad danym projektem w grupie, będziesz w pełni niezależny od sprzętu, nie stracisz miejsca na dysku swojego komputera oraz będziesz mieć dostęp do swoich programów i plików w każdym miejscu i w każdym czasie. Jak to działa?  

  • Dowolny program: Instalujesz dowolny program, a Wolność w Biznesie umożliwi zdalne połączenie z wirtualnym systemem i pracę na nim, będąc w sieci lokalnej lub poprzez Internet.
  • Zdalny dostęp: Na wirtualnym serwerze masz dostęp do wszystkich zainstalowanych programów oraz plików, a także masz możliwość instalowania nowych.

Wdrożenie i założenie zdalnego pulpitu wykonuje nasz Doradca Techniczny. Jest ono w cenie zakupionego rozwiązania. Dodatkowo nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby Twoje dane były chronione i nie narażamy Cię na żadne zagrożenia.

Dla kogo jest Wolność w Biznesie?

Narzędzie WWB szczególnie przydatne jest dla właścicieli firm, w księgowości oraz w innych usługach. Jeżeli jesteś właścicielem firmy, możesz nadzorować swoich pracowników bez wychodzenia z domu. Kontrolować przebieg prac i postępy zespołu. Pracując w księgowości lub świadcząc inne usługi, możesz pracować na wspólnej bazie danych i nad wspólnymi projektami w grupie. Dodatkowo WWB usprawni organizację w firmie, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na upominanie się o wysyłkę rachunków czy faktur. 

Najczęstsze pytania Klientów

Wolność w Biznesie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. Wiemy też, o co najczęściej pytają naszych Doradców. 

  • Jaki jest koszt WWB? Na jaki okres można zakupić? Wszystkie informacje znajdują się na stronie wolnoscwbiznesie.pl. Informacje o cenniku oraz terminie TUTAJ
  • Czy mogę pracować z domu? Oczywiście. Przy odpowiednio skonfigurowanym dostępie można pracować z dowolnego miejsca.
  • Jak wygląda korzystanie ze zdalnego pulpitu? Nasz Doradca Techniczny łączy się z klientem, w celu wdrożenia usługi. Założy na pulpicie ikonę, gdzie po kliknięciu będzie można się zalogować przy użyciu hasła. Następnie otworzy się zdalny pulpit i wtedy będzie można rozpocząć pracę z programem.
  • Jak mogę zakupić WWB? Wystarczy, że klient skontaktuje się z naszym Działem Sprzedaży telefonicznie lub mailowo i przedstawi swoje wymagania np. co do liczby użytkowników, którzy mają mieć dostęp do pulpitu zdalnego.  Na tej podstawie Doradcy dostosują ofertę np. WWB na rok, pół roku, kilka miesięcy itd. Przygotowaną ofertę klient otrzymuje mailem. Wtedy Doradcy czekają na akceptację oferty. 

Jeżeli zainteresowała Cię Wolność w Biznesie i masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie 52 322 32 08 lub mailowo na adres kontakt@wolnoscwbiznesie.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.