e-Sprawozdanie finansowe

Wysyłka JPK_SF

Moduł e-Sprawozdanie finansowe

Ponad 150 druków i formularzy niezbędnych do poprawnego zamknięcia roku podatkowego

Prowadząc własną działalność gospodarczą zobowiązany jesteś do cyklicznego wysyłania Sprawozdania Finansowego. Z modułem e-Sprawozdanie finansowe zrobisz to kompleksowo! Zaimportuj dane, zbierz komplet podpisów, dodaj załączniki i wyślij sprawnie do eKRS lub KAS.
e-Sprawozdanie Finansowe, moduł programu VPF
wyszukiwanie wzorów formularzy

Zgodnie z wymogami MF

Dokumenty składające się na kompletne e-Sprawozdanie Finansowe są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Finansów, a każda zmiana prawna jest na bieżąco aktualizowana w bazie danych.
wypełnianie wzorów dokumentów

Dokumenty w jednym miejscu

Moduł e-Sprawozdanie finansowe zawiera także inne druki i formularze, niezbędne do poprawnego zamknięcia roku podatkowego, np. e-deklaracje CIT, IFT-2R czy uchwały wspólników w sprawie przyjęcia sprawozdania.
wysyłka elektroniczna formularzy

Sprawnie i bezbłędnie

Każdy dokument możesz szybko wypełnić, a w dodatku system podpowie Ci jeśli napotka jakiś błąd i zasugeruje jak go naprawić. Czytelna instrukcja zapewnia prawidłowy proces przygotowania, generowania i wysyłki e-Sprawozdania.

Co jeszcze zyskujesz dzięki modułowi eSF?

Varico Przyjazne Formularze JPK_SF

Z modułem VPF e-Sprawozdanie finansowe masz możliwość kompleksowego wypełnienia, wygenerowania i wysłania elektronicznie sprawozdania finansowego w formacie xml JPK_SF do systemu eKRS lub do systemu KAS.

Wygoda i szybkość

e-Sprawozdanie możesz zapisać w pliku PDF i wydrukować dzięki czemu masz możliwość przechowywania go także w wersji papierowej lub na dysku. Co więcej, wszystkie załączniki do sprawozdania przygotujesz w jednym miejscu i zaimportujesz do pliku JPK_SF: bilans, rachunek zysków i strat, zestawienia zmian w kapitale, rachunek przepływów pieniężnych czy nota podatkowa.

Pewność i elastyczność

eSF w prosty sposób podpisujesz elektronicznym podpisem kwalifikowanym lub przez Profil Zaufany zarówno jako osoba sporządzająca sprawozdanie i osoba z zarządu. Dodatkowo moduł umożliwia import danych z gotowych plików xml JPK_SF, konwersję do nowej wersji xml JPK_SF i sprawdzenie poprawności przygotowanego sprawozdania i podpisów.

Otwartość i uniwersalność

e-Sprawozdanie finansowe masz możliwość zapisania na dysku, dodania wybranych załączników i wysłania elektronicznie do odpowiedniego organu (KRS w przypadku jednostek wpisanych do rejestru przedsiębiorców KRS lub do Szefa Krajowej Administracji Skarbowej, w przypadku podatników PIT, którzy prowadzą księgi rachunkowe oraz podatników podatku CIT, niewpisanych do rejestru przedsiębiorców KRS).

wywyslka esprawozdan finansowych

Moduł e-Sprawozdanie finansowe samodzielnie bądź w pakiecie

Varico Przyjazne Formularze w pakiecie z e-Sprawozdanie finansowe

Sporządzaj i wysyłaj elektroniczne sprawozdania finansowe bez problemu! Potrzebujesz jedynie wysyłać JPK_SF? Skorzystaj z oferty na moduł e-Sprawozdanie finansowe. Korzystasz z wielu formularzy, dokumentów i deklaracji? Zakup moduł razem z programem Varico Przyjazne Formularze w pakiecie.

CENNIK

Wybierz rozwiązanie, którego potrzebujesz

Wersja podstawowa

299

NA 12 MIESIĘCY

netto

 • Obsługa 1 firmy
 • Licencja na 3 urządzenia

Wersja multifirma

699

NA 12 MIESIĘCY

netto

 • Licencja na 5 urządzeń
 • Obsługa 5 firm

Wersja duże biuro

899

NA 12 MIESIĘCY

netto

 • Licencja na 10 urządzeń
 • Obsługa wielu firm (bez limitu)

Wersja PREMIUM

2999

ZA 12 MIESIĘCY

 • Pakiet: Moduł e-Sprawozdania Finansowe z Programem Varico Przyjazne Formularze
 • Zaawansowane funkcje
 • Baza MS SQL
 • Licencja na więcej niż 10 urządzeń
 • Aktualizacje i pomoc techniczna

Przy zakupie pierwszej licencji na program VPF w pakiecie z e-Sprawozdanie finansowe obowiązuje rabat -50% od ceny początkowej VPF.

Odnowienie licencji modułu e-Sprawozdanie finansowe, programu VPF oraz całego pakietu premiowane jest rabatem -15% od ceny rynkowej.

.

.

.

jesienny konkurs