Varico na START

Oprogramowania Varico

20% zniżki przy zakupie Twojego pierwszego oprogramowania Varico

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Twoja firma działa krócej niż 6 miesięcy i nie wiesz jaki program finansowo-księgowy wybrać? Mamy dla Ciebie 20% rabatu na zakup oprogramowania dopasowanego do Twoich preferencji.

Nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o dobro Twojego nowego biznesu. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni program do obsługi Twojej działalności.

promocja-dla-nowych-firm

Możliwości naszych programów rosną wraz z rozwojem Twojej firmy

Skorzystaj z naszej oferty programu księgowego i programu do obsługi sprzedaży

Na bieżąco wprowadzamy rozszerzenia wersji i aktualizacje, tak aby zapewnić Ci zadowolenie z użytkowania przez wiele lat. W zależności od rozmiaru Twojego biznesu, podpowiadamy rozwiązania dla małych i dużych firm. Oferujemy dostęp do ogromnej bazy wiedzy oraz możliwość przetestowania każdego programu, dzięki czemu sam przekonasz się dlaczego warto nas wybrać!

GOD - Gwarancja Odtworzenia Danych

GOD to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico usługa gwarantująca bezpieczeństwo oraz odtworzenie Twoich firmowych dokumentów w sytuacji ich utraty.

-> Archiwizacja danych online

-> Nieograniczone miejsce na dysku

-> Pomoc w odzyskaniu straconych danych

System do zarządzania urlopami e-Pracownicy

Narzędzie e-pracownicy to system eRCP dla zarządzania w każdej nowoczesnej firmie. Możesz wysyłać elektroniczne wnioski urlopowezarządzać nieobecnościami współpracowników na kalendarzu firmy online ,czy zgodnie z prawem prowadzić elektroniczne teczki pracownicze.

Pomoc serwisowa

Varico® współpracuje z przedsiębiorstwami w ramach opieki informatycznej obejmującej kompleksową obsługę informatyczną, jak i świadczy wszelkiego rodzaju usługi incydentalne realizowane w ramach pojedynczego zlecenia. Zapewnimy Twojej dużej firmie kompleksową obsługę w zakresie IT.

Programy księgowo finansowe Varico na START dla nowych firm
Co zyskujesz wybierając programy Varico?

Licencja 4Inclusive

Wybierając oprogramowanie Varico otrzymujesz roczną Licencję 4Inclusive, w ramach której gwarantujemy Ci:

Wypróbuj programy Varico przez 30 dni za darmo

Zobacz, co możemy Tobie zaproponować