Szkolenia z programów

Zacznij w pełni korzystać z programów

Szkolenia z naszych programów finansowo-księgowych

Skorzystaj w pełni z programów księgowych

Oferujemy szkolenia z zakresu naszych programów księgowych, sprzedażowych i magazynowych, które ułatwią pracę i pozwolą zaoszczędzić czas poprzez zautomatyzowanie procesów. Każde szkolenie jest indywidualnie przygotowywane i dostosowywane do Twoich potrzeb. Prowadzimy zarówno szkolenia stacjonarne i online. Zacznij w pełni korzystać z zakupionego oprogramowania.

 

Jesteś właścicielem firmy lub masz księgowego, który wcześniej nie miał do czynienia z naszym programem? Zamów szkolenie z wprowadzenia do programu.

wdrozenie programow szkolenie

Jakie korzyści dają szkolenia z programów Varico?

Programy finansowo-księgowe online i stacjonarnie

Personalizacja szkolenia

Przed każdym szkoleniem ustalamy indywidualny zakres warsztatów oraz jego szczegółowy plan.

Samodzielność podczas szkolenia

W trakcie szkolenia sam nauczysz się obsługi programu, co w dalszej perspektywie, oszczędzi Tobie mnóstwo czasu i przyspieszy pracę.

Oszczędzaj czas dzięki szkoleniom z programów księgowych

Krótszy czas nauki. Nie musisz czytać żadnych instrukcji, FAQ czy szukać pomocy na forum internetowym.

pozyskaj wiedzę ze szkolenia z programów księgowych

W ciągu kilku godzin, w zależności od stopnia złożoności procesów biznesowych w Twojej firmie będziesz w stanie zapoznać się z programami i je u siebie wdrożyć.

Szkolenia przynoszą efekty

Efekty możesz zobaczyć od razu, ponieważ wszystko jest dostępne natychmiast na Twoim komputerze, nie trzeba niczego przesyłać.

Oferujemy elastyczny termin i godziny szkolenia

Wybierając szkolenie online możesz podzielić szkolenie na kilka mniejszych. Wybierz termin - dostosujemy się do Ciebie.

Wdrożenia programów

Zaufaj naszym Doradcom IT

Skorzystaj z naszego wsparcia i przyspiesz rozwój swojego biznesu. Nasi autoryzowani Doradcy IT skutecznie wprowadzą Cię w działanie wybranego programu i omówią najważniejsze funkcje. Dzięki naszym usługom możesz mieć pewność, że proces wdrożenia będzie przeprowadzony szybko i profesjonalnie, z uwzględnieniem potrzeb Twojego biznesu.

 

Podstawą wdrożenia jest instalacja programu na jednym lub wielu stanowiskach oraz wprowadzenie wszelkich niezbędnych danych. 

 

Wdrożenie prowadzone jest w formie zdalnej i jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Termin wizyty ustalamy wspólnie z klientem. 

wdrozenie programow
Szkolenia z programów księgowych

Zakres szkoleń

Zobacz jakie szkolenia oferujemy

  • Wprowadzenie danych – wprowadzenie do programu, jak szybko i bezstresowo zacząć pracować z programem?
  • Adekwatnie do procesów biznesowych w Twojej firmie – abyś mógł w pełni wykorzystać posiadane oprogramowanie.
  • Z zaawansowanych opcji w programach – jak np. szablony księgowania, integracja z systemem bankowym, konfiguracja wydruków, generowanie zestawień i plików JPK i wiele więcej.
  • Współpracy z innymi programami takimi jak “Płatnik” lub z programami innych firm.

W ramach szkolenia dodatkowo skonfigurujemy i dostosujemy program do Twoich potrzeb.

Jeśli w czasie szkolenia potrzebna będzie pomoc wykraczająca poza ramy samego szkolenia przedstawimy dodatkowe rozwiązanie. Często szkolenia wiążą się z dodatkowymi usługami, które pomogą Ci jeszcze lepiej wykorzystać zakupione oprogramowanie.

Jak to wygląda?

Chcemy ułatwić Twoją pracę

Połączenie głosowe następuje przez wybrane wcześniej narzędzie głosowe, w zależności od łącza i Twoich upodobań. Jeżeli zdecydujesz się na kontakt telefoniczny (telefon stacjonarny), to my dzwonimy i ponosimy koszty całego połączenia. Zalecamy jednak program głosowy, dlatego, że nie musisz trzymać słuchawki i możesz w pełni skupić się na szkoleniu.

 

Doradca Varico łączy się z Twoim komputerem za pomocą specjalnego oprogramowania, dzięki któremu możecie pracować razem, a Ty na bieżąco będziesz widzieć, co dzieje się na pulpicie. To Ty pracujesz na swoim komputerze. Nasz Doradca widzi dokładnie to samo co Ty, więc możemy od razu przekazywać Ci wskazówki.

 

Masz absolutne panowanie nad tym co się dzieje. Nasz Doradca nie będzie miał dostępu do żadnych danych bez Twojej wiedzy i zgody. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek obawy, to za jednym kliknięciem możesz przerwać transmisję.

Szkolenia z programów księgowych

CENNIK

Wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie! Zapoznaj się z naszym cennikiem i umów się na szkolenie!

Wdrożenie programu Varico

ZDALNIE OD

300 zł

GODZINA

netto

Szkolenie z obsługi programów Varico

ZDALNIE OD

300 zł

GODZINA

netto