Partnerzy

Współpraca IT z Varico

Obecni i przyszli partnerzy

Firmy, z którymi współpracujemy

Wpadnij do nas na kawę i pogadajmy o tym ile korzyści przyniesie Ci współpraca!

 

Varico jest mniejszym, ale istotnym podmiotem na polskim rynku IT. Nie bez powodu od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji oprogramowania do rozwoju biznesu – w tym też Twojego! Myślimy, że czasy, w których mogliśmy działać wyłącznie sami już dawno odeszły w przeszłość. Cieszymy się z tego, że możemy kreować nowe produkty i usługi we współpracy z naszymi partnerami.

Jeśli i Ty cenisz współpracę i szczerą rozmowę, to wpadnij do nas na kawę, zadzwoń lub napisz. Każdy pomysł jest wart omówienia, a na pewno kilka z nich zrealizujemy wspólnie!

partnerstwo varico

Integracja z oprogramowaniem Varico

Jak wygląda integracja z naszymi programami?

Integracja xml do KPiR i KsH

Z rokiem 2019 import pliku tekstowego został zastąpiony nowym plikiem w formacie XML. W związku z tym zaprzestaliśmy rozwoju importu z pliku tekstowego. Dla zachowania ciągłości jest on ciągle możliwy, ale już bez jego rozwijania (np. kody GTU). Zachęcamy do użycia pliku XML, gdyż jakiekolwiek poprawki w imporcie poprzez plik tekstowy nie będą mogły zostać wprowadzone. Po udanej implementacji w swoim oprogramowaniu eksportu do programów Varico zachęcamy do kontaktu. Opiszemy tę integrację na stronie, umieścimy również logo Partnera i odnośnik do jego strony. Pełna dokumentacja pliku oraz przykłady znajdują się poniżej.

SPRAWDŹ

Z kim współpracujemy?

Dlaczego warto z nami współpracować

Celem współpracy partnerskiej jest tworzenie większej wartości dla klienta oraz zwiększanie konkurencyjności działania przedsiębiorstw. Jesteśmy przekonani, iż wzajemna współpraca oparta na wspólnych celach, uczciwości oraz profesjonalizmie działania, stwarza nowe możliwości i dostarcza wielu wzajemnych korzyści.

Full-Transparency-Icon

Dealerzy są naszymi przedstawicielami w kontaktach z Klientem i z naszego ramienia opiekują się klientami. Mogą liczyć na specjalne oferty, ale nakładamy także na nich określone obowiązki. Rozbudowana sieć dealerska zapewnia dostępność programów Varico w całej Polsce.

Big-Data-Analysis-Icon

Ośrodki szkoleniowe obejmują zarówno wyższe uczelnie państwowe i prywatne, szkoły średnie, jak i ośrodki szkolenia zawodowego. Instytucje te mogą liczyć na preferencyjne warunki wdrożenia naszych programów do celów edukacyjnych.

Live-Support-Panel-Icon

Programy Varico często wymagają specjalistycznych usług nie tylko technicznych, ale i merytorycznych, związanych z dziedziną ich zastosowania. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Konsultantami. Pomagają oni zarówno na polu wdrażania nowoczesnych idei zarządzania strategicznego, jak i finansowania inwestycji ze środków Unii Europejskich.

Network-Monitoring-Icon

Firmy współpracujące to kategoria, która obejmuje firmy i instytucje, które współpracują z Varico na różnych polach działalności, wyłączając firmy związane bezpośrednio z dystrybucją oprogramowania. Mogą to być np. przedstawiciele mediów czy specjalistyczne portale.

Nasi stali partnerzy w biznesie

Z kim współpracujemy?

Jesteś gotowy stworzyć razem nowe rozwiązania?

Nazwalibyśmy się firmą otwartą – rozmawiamy ze wszystkimi. Zapraszamy firmy konkurencyjne do współpracy. Kto by o tym pomyślał w dobie konkurencyjnego rynku.