Xopero One

Archiwizacja kopii zapasowych danych

Xopero One Backup & Recovery – kopia zapasowa danych

Chroń swój komputer przed utratą i uszkodzeniem danych

Xopero One Backup & Recovery to nowoczesny system do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę lub chcesz zbackupować swoje prywatne dane np.: zdjęcia i filmy z wakacji, możesz bardzo szybko zacząć zabezpieczać dane z komputerów.

 

Zabezpieczenie Twoich danych traktujemy bardzo poważnie. Rozwiązania oferowane przez Xopero One Backup & Recovery wykorzystują szyfrowanie, zaawansowane uwierzytelnianie oraz dodatkowe klucze zabezpieczające, aby zapewnić Ci jak najwyższy poziom ochrony. Ponadto łatwość wdrożenia i zarządzania sprawia, że zabezpieczenie nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT jest tak proste, jak ochrona zaledwie kilku komputerów.

kopia zapasowa xopero one

Jak zrobić kopię zapasową Xopero One?

Najlepsze oprogramowanie do szybkiej kopii zapasowej online

BEZPIECZEŃSTWO

Twoje dane są zaszyfrowane i przechowywane w dwóch niezależnych miejscach. Przesyłanie plików odbywa się za pomocą bezpiecznego protokołu SSL.

PROSTOTA

Przejmij kontrolę nad bezpieczeństwem danych – zacznij kompleksowo zabezpieczać dane na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

AUTOMATYZACJA

Nie musisz pamiętać o tworzeniu kopii zapasowych, są one tworzone automatycznie. Dzięki temu masz zawsze pewność, że dysponujesz aktualną kopią.

SZYBKIE ODZYSKIWANIE

Jeśli dojdzie do utraty danych np. przypadkowo wykasowałeś ważny folder z prezentacjami i ofertami dla klientów – dane możesz szybko przywrócić z aktualnej wersji kopii zapasowej.

MOBILNOŚĆ

 Bezpieczny dostęp do zaszyfrowanych algorytmem AES 256 danych – za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej zawsze i wszędzie.

AUTENTYCZNOŚĆ I INTEGRALNOŚĆ DANYCH

Weryfikuje autentyczność i integralność danych, czyli sprawdza czy mamy do czynienia z oryginalnym plikiem i czy po zakończeniu procesu przywracania integralność danych została zachowana.

Kopia zapasowa danych w chmurze

Czy wiesz jak łatwo możesz stracić dane?

Utrata danych elektronicznych jest w dzisiejszych czasach bardzo poważnym problemem, tym bardziej, że w wielu przypadkach dane są tracone nieodwracalnie, bez możliwości ich odzyskania. Tworzenie kopii zapasowej danych jest bardzo ważne. Jakie są najczęstsze powody utraty danych?

 • PRZYPADKOWE USUNIĘCIE
 • AWARIA DYSKU
 • AWARIA SYSTEMU
 • ZNISZCZENIE KOMPUTERA
 • ATAK MALWARE’A I RANSOMWARE
 • KRADZIEŻ
kopia zapasowa danych w chmurze

CENNIK

Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania pakietu narzędzia do tworzenia kopii zapasowej Xopero One w zależności od potrzeb. W tym celu prosimy o kontakt.

Xopero One Endpoint 100 GB

1 KOMPUTER

408 zł

NA 12 MIESIĘCY

netto

 • Pojemność 100 GB
 • Tworzenie kopii zapasowej plików i folderów
 • Szyfrowanie AES 256 i SSL

Xopero One Endpoint 200 GB

1 KOMPUTER

720 zł

NA 12 MIESIĘCY

netto

 • Pojemność 200 GB
 • Tworzenie kopii zapasowej plików i folderów
 • Szyfrowanie AES 256 i SSL