Gwarancja Odtworzenia Danych

Przywróć szybko swoje dane w przypadku ich utraty

bezpieczenstwo dokumentow
Zapewnij bezpieczeństwo Twoich dokumentów

Gwarancja Odtworzenia Danych

Gwarancja Odtworzenia Danych (GOD) to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico usługa gwarantująca odtworzenie danych połączona z profesjonalną pomocą w odzyskaniu plików czy dokumentów w przypadku ich utraty.

Usługa GOD powstała w celu zapewnienia naszym Klientom poczucia pełnego bezpieczeństwa. Dane przechowywane w programach Varico są cenne i wrażliwe więc ich utrata może wiązać się z wielkim niebezpieczeństwem. Nie trać na to głowy!

łatwość użytkowania programu

Wystarczą 4 proste kroki by zapewnić sobie bezpieczeństwo dzięki Gwarancji Odtworzenia Danych. Masz również łatwy dostęp do wszystkich wersji plików.

komfort i wygodna odtworzenia danych

Dzięki automatycznie wykonywanej archiwizacji danych z poziomu programu nie musisz więcej pamiętać o ręcznym wykonywaniu archiwum.

dokumenty i pliki w chmurze

Usługa nie ma ograniczonej przestrzeni dyskowej i możesz w niej składować nieograniczoną liczbę archiwów z naszych programów.

bezpieczenstwo plikow

Twoje pliki są w pełni bezpieczne, a dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu jedynie Ty masz do nich dostęp. Nie martw się o ich bezpieczeństwo!

Dlaczego wybrać bezpieczeństwo dokumentów GOD?

W ramach bezpieczeństwa i ochrony Twoich danych postanowiliśmy pójść znacznie dalej oferując usługę wygodnej archiwizacji dokumentów online zintegrowanej z oprogramowaniem Varico oraz gwarancji odtworzenia plików w przypadku ich ewentualnej utraty.

Archiwizacja plików i dokumentów online jest dostępna już od kilku lat zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszyscy dostawcy tej usługi oferują ją w modelu z ograniczonym pojemnościowo kontem użytkownika. W praktyce oznacza to, że użytkownik po zapełnieniu konta (co najpewniej nastąpi) musi albo ręcznie kasować starsze pliki albo wykupić dodatkową pojemność.

bezpieczenstwo dokumentow
GOD gwarancja odtworzenia danych
Odtworzenie danych bez ograniczeń

W pełni zintegrowany i bez ograniczeń pojemności

Gwarancja Odtworzenia Danych posiada konto, które nie jest ograniczone pojemnością. Programy zapewniające archiwizację online często nie są zintegrowane z oprogramowaniem firmowym, co utrudnia ich użycie i jest zawodne. Instalacja takich programów jest czasami dość kłopotliwa, a ich konfiguracja bywa nie lada wyzwaniem.

 

Usługa Gwarancji Odtworzenia Danych jest w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico®, a jej instalacja przebiega w ramach instalacji programu. Najważniejsze jednak, że w przypadku utarty plików nie zostajesz bez pomocy. Specjaliści Varico pomogą Ci w odzyskaniu plików nie narażając na starty i dodatkowe koszty. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji w każdym przypadku konieczności odzyskania danych. Szczególnie w przypadku gdy Twoje najnowsze dane są częściowo uszkodzone dokładamy starań aby połączyć je ze starszymi wersjami i uzyskać ich maksymalną aktualność.

1
Underline

ZAŁOŻENIE KONTA ZAJMUJE 1 MIN

50
Underline

JEDEN Z NASZYCH KLIENTÓW ZARCHIWIZOWAŁ NIEMAL 50GB DANYCH

100
Underline

DZIĘKI GOD DANE ODZYSKIWANO JUŻ PONAD 100 RAZY

1500
Underline

NASI KLIENCI ZARCHIWIZOWALI JUŻ NIEMAL 1500 GB W CENTRUM DANYCH

CENNIK

Gwarancja Odtworzenia Danych na rok

Gwarancja Odtworzenia Danych

99

NA 12 MIESIĘCY

netto