Gwarancja Odtworzenia Danych

Przywróć szybko swoje dane w przypadku ich utraty

Bezpieczeństwo dokumentów i gwarancja ich odtworzenia

Gwarancja Odtworzenia Danych

Zapewnij bezpieczeństwo Twoich dokumentów

Gwarancja Odtworzenia Danych (GOD) to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico usługa gwarantująca odtworzenie danych połączona z profesjonalną pomocą w odzyskaniu plików czy dokumentów w przypadku ich utraty.

Usługa GOD powstała w celu zapewnienia naszym Klientom poczucia pełnego bezpieczeństwa. Dane przechowywane w programach Varico są cenne i wrażliwe więc ich utrata może wiązać się z wielkim niebezpieczeństwem. Nie trać na to głowy!

łatwość użytkowania programu

Wystarczą 4 proste kroki by zapewnić sobie bezpieczeństwo dzięki Gwarancji Odtworzenia Danych. Masz również łatwy dostęp do wszystkich wersji plików.

komfort i wygodna odtworzenia danych

Dzięki automatycznie wykonywanej archiwizacji danych z poziomu programu nie musisz więcej pamiętać o ręcznym wykonywaniu archiwum.

dokumenty i pliki w chmurze

Usługa nie ma ograniczonej przestrzeni dyskowej i możesz w niej składować nieograniczoną liczbę archiwów z naszych programów.

bezpieczenstwo plikow

Twoje pliki są w pełni bezpieczne, a dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu jedynie Ty masz do nich dostęp. Nie martw się o ich bezpieczeństwo!

Dlaczego wybrać bezpieczeństwo dokumentów GOD?

W ramach bezpieczeństwa i ochrony Twoich danych postanowiliśmy pójść znacznie dalej oferując usługę wygodnej archiwizacji dokumentów online zintegrowanej z oprogramowaniem Varico oraz gwarancji odtworzenia plików w przypadku ich ewentualnej utraty.

Archiwizacja plików i dokumentów online jest dostępna już od kilku lat zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszyscy dostawcy tej usługi oferują ją w modelu z ograniczonym pojemnościowo kontem użytkownika. W praktyce oznacza to, że użytkownik po zapełnieniu konta (co najpewniej nastąpi) musi albo ręcznie kasować starsze pliki albo wykupić dodatkową pojemność.

Z chwilą założenia konta użytkownik akceptuje warunki świadczenia usługi.

Bezpieczeństwo dokumentów
GOD gwarancja odtworzenia danych

W pełni zintegrowany i bez ograniczeń pojemności

Odtworzenie danych bez ograniczeń

Gwarancja Odtworzenia Danych posiada konto, które nie jest ograniczone pojemnością. Programy zapewniające archiwizację online często nie są zintegrowane z oprogramowaniem firmowym, co utrudnia ich użycie i jest zawodne. Instalacja takich programów jest czasami dość kłopotliwa, a ich konfiguracja bywa nie lada wyzwaniem.

 

Usługa Gwarancji Odtworzenia Danych jest w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico®, a jej instalacja przebiega w ramach instalacji programu. Najważniejsze jednak, że w przypadku utarty plików nie zostajesz bez pomocy. Specjaliści Varico pomogą Ci w odzyskaniu plików nie narażając na starty i dodatkowe koszty. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji w każdym przypadku konieczności odzyskania danych. Szczególnie w przypadku gdy Twoje najnowsze dane są częściowo uszkodzone dokładamy starań aby połączyć je ze starszymi wersjami i uzyskać ich maksymalną aktualność.

1
Underline

ZAŁOŻENIE KONTA ZAJMUJE 1 MIN

155
Underline

JEDEN Z NASZYCH KLIENTÓW ZARCHIWIZOWAŁ NIEMAL 155 GB DANYCH

100
Underline

DZIĘKI GOD DANE ODZYSKIWANO JUŻ PONAD 100 RAZY

6100
Underline

NASI KLIENCI ZARCHIWIZOWALI JUŻ 6100 GB W CENTRUM DANYCH

CENNIK

Gwarancja Odtworzenia Danych na rok

Gwarancja Odtworzenia Danych

119

NA 12 MIESIĘCY

netto