Kariera w Varico

Zobacz kogo szukamy

Kogo szukamy?

Pracuj z nami

Wiemy jak bardzo ważny jest właściwy start Twojej kariery. Jesteśmy firmą, w której nie tylko jest to możliwe, ale także odnosimy dzięki temu wspólny sukces. Oczekujemy sporo, ale wkładamy również dużo. Za pracę oczywiście płacimy, ale również szkolimy i wdrażamy. I nikt u nas na praktyce nie parzy kawy, no chyba, że samemu sobie.

turkusowa organizacja praca

W myśl naszej pierwszej maksymy ”Varico marką wolności” postanowiliśmy przeobrazić się w Organizację Turkusową. Co to dla Ciebie oznacza?

Jesteśmy samoorganizującym się zespołem, każdy dział ma praktycznie całkowitą swobodę i dowolność w podejmowanych wewnętrznie działaniach. Przełożony (Team lider) staje się równy wobec innych pracowników, zostaje ich przewodnikiem.

 

Fundamentem jest współpraca oraz ufność między nami. Komunikacja jest bezpośrednia i w pełni swobodna.. bez niepotrzebnych formalizmów!

 

Każda trudność napotkana przez pracownika jest motywatorem do zdobycia wiedzy na ten temat. Dbamy, aby każdy pełnił role i brał odpowiedzialność (nie mylić z karami) za swoje zadania.

Aktualne oferty pracy

Pracownik Działu Wsparcia IT

Specjalista Helpdesk

3 600 - 4 200

brutto

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta, dla której rozmowa telefoniczna i przedstawianie rozwiązań jest w jej naturze. Osoba otwarta, komunikatywna, mająca smykałkę handlowca w branży IT – mile widziane potwierdzenie osiągnięć i sukcesów.  
Główne zadania na stanowisku:
  • Prowadzenie wsparcia dla klientów firmy (telefon, e-mail, czat, wyjazdy do klientów)
  • Analiza i rozwiązywanie zgłaszanych przez klientów tematów dotyczących oprogramowania finansowo – księgowego i do obsługi sprzedaży
  • Pozyskiwanie i realizacja usług informatycznych zdalnie i u klientów
  • Pozyskiwanie i świadczenie opieki informatycznej nad całą infrastrukturą IT dla stałych klientów firmy
  • Informowanie i prezentowanie klientom nowych rozwiązaniach wprowadzanych do oferty
  • Tworzenie prototypów i konsultowanie ich z klientami

Więcej o Varico