Kariera w Varico | Varico

Kariera w Varico

Zobacz kogo szukamy

Kogo szukamy?

Pracuj z nami

Wiemy jak bardzo ważny jest właściwy start Twojej kariery. Jesteśmy firmą, w której nie tylko jest to możliwe, ale także odnosimy dzięki temu wspólny sukces. Oczekujemy sporo, ale wkładamy również dużo. Za pracę oczywiście płacimy, ale również szkolimy i wdrażamy. I nikt u nas na praktyce nie parzy kawy, no chyba, że samemu sobie.

turkusowa organizacja praca

W myśl naszej pierwszej maksymy ”Varico marką wolności” postanowiliśmy przeobrazić się w Organizację Turkusową. Co to dla Ciebie oznacza?

Jesteśmy samoorganizującym się zespołem, każdy dział ma praktycznie całkowitą swobodę i dowolność w podejmowanych wewnętrznie działaniach. Przełożony (Team lider) staje się równy wobec innych pracowników, zostaje ich przewodnikiem.

 

Fundamentem jest współpraca oraz ufność między nami. Komunikacja jest bezpośrednia i w pełni swobodna.. bez niepotrzebnych formalizmów!

 

Każda trudność napotkana przez pracownika jest motywatorem do zdobycia wiedzy na ten temat. Dbamy, aby każdy pełnił role i brał odpowiedzialność (nie mylić z karami) za swoje zadania.

Aktualne oferty pracy

Młodszy specjalista/Specjalista

DS. MARKETINGU ONLINE

3500-4500

brutto

  • Udział w budowaniu strategii komunikacji naszych marek i usług.
  • Realizacja bieżących zadań marketingowych (tworzenie contentu na social media, tworzenie prostych grafik, tworzenie kampanii Facebook Ads i Google Ads, wysyłka newslettera).
  • Organizacja eventów firmowych.
Sprawdź szczegóły i wyślij CV już teraz!

Więcej o Varico