Oprogramowanie księgowe dla szkół i uczelni

Prowadzenie szkoleń i kursów

Programy do księgowości i obsługi sprzedaży za 1 zł

Wersja EDU oferta skierowana dla firm szkoleniowych, uczelni wyższych oraz szkół.

Prowadzisz kursy, szkolenia lub zajęcia z księgowości od podstaw? Szukasz sprawdzonego oprogramowania, które pomoże Ci przekazać uczestnikom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także nauczyć praktycznych umiejętności niezbędnych na rynku pracy?  Skorzystaj z oferty Wersja EDU i miej dostęp do unikalnych korzyści za 1 zł.

Promocja umożliwia skorzystanie z programów Księga Handlowa KsH, Księga Przychodów i Rozchodów KPiR, Rozliczenie Płac RP oraz programu do Obsługi Sprzedaży ObSp w wersji Ekspert.

Wersja EDU
Wersja Edu

Wersja EDU dla księgowości, kadr i sprzedaży

Varico wspiera edukację

Wybierając nasze oprogramowanie otrzymujesz gwarancję  jakości pracy z zawsze aktualnymi i bezpiecznymi prawnie wersjami naszych programów. Masz możliwość nauczania tego, co faktycznie jest wykorzystywane w codziennej pracy z zakresu finansów, zarządzania czy księgowości.

Wybierając wersję EDU zyskujesz wybrany program w wersji Ekspert i licencję na 20 stanowisk za 1 zł.

Oprogramowanie dla firm szkoleniowych, uczelni wyższych i szkół

Jakie programy oferujemy?

KsH Księga Handlowa Ekspert

KsH umożliwia prowadzenie pełnej księgowości bazującej na elastycznym planie kont. Aplikacja umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych, kompletnej obsługi rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, obsługi systemu e-Deklaracje, oraz możliwości generowania licznych raportów i zestawień.

RP Rozliczenie Płac Ekspert

RP oprogramowanie kadrowo-płacowe Rozliczenie Płac RP służy pełnej obsłudze kadr zarówno w małym, jak i w średnim przedsiębiorstwie. Umożliwia skuteczne i sprawne zarządzanie płacami oraz danymi pracowników, a także pełną obsługę systemu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Zacznij oszczędzać z naszym programem!

KPiR Książka Przychodów i Rozchodów Ekspert

KPiR prosty program do księgowości, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej w małych i średnich przedsiębiorstwach.  Program KPiR umożliwia tworzenie i wysyłkę plików JPK_VAT, generowanie, sprawdzenie i przesyłanie e-Deklaracji.

ObSp Obsługa Sprzedaży Ekspert

ObSp Program do obsługi sprzedaży umożliwia sprawne wystawianie faktur i efektywne zarządzanie magazynem w firmie każdej wielkości. Intuicyjna obsługa sprawia, że praca z programem jest prosta i szybka. Wyposażony w wiele różnorodnych zestawień, raportów i analiz oraz możliwość tworzenia własnych raportów.

KsH Księga Handlowa + Rozliczanie Płac Ekspert

Integrując program KsH z systemem Rozliczenie Płac RP prowadzisz pełną księgowość wraz z kompleksową obsługą kadr i płac:

  • Gotowe wzorce najważniejszych dokumentów związanych z obsługą pracowników
  • Pełna obsługa systemu e-Deklaracje
  • Możliwość prowadzenia kartotek pracowników
KPiR Książka Przychodów i Rozchodów + Rozliczanie Płac Ekspert

Integrując program KPiR z systemem Rozliczenie Płac RP prowadzisz pełną księgowość wraz z kompleksową obsługą kadr i płac:
Dzięki pakietowi KPiR + RP zapewniasz sobie wszystkie przydatne funkcjonalności w ramach 1 programu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wersji EDU?

Skontaktuj się z nami - pomożemy dobrać oprogramowanie dostosowane do twoich potrzeb.