Program do obsługi sprzedaży – dlaczego warto?

program do obsługi sprzedaży

Jak sprawnie zarządzać magazynem, aby zachodzące procesy i wykonywane prace były jeszcze bardziej efektywne? Przede wszystkim posiadając podstawowe narzędzia do pracy. Bez tego nie można się obyć. Sprawne zarządzanie magazynem łączy się również ze sprawnym wystawianiem faktur. Nasz program do obsługi sprzedaży ObSp łączy ze sobą te najważniejsze zagadnienia dzięki swojej prostej i szybkiej obsłudze. 

Komu jest potrzebny program do obsługi sprzedaży?

Jeśli uważasz, że program do obsługi sprzedaży jest zbędny w Twojej firmie – jesteś w błędzie. Nasz ObSp nadaje się do firmy każdej wielkości, zarówno do obsługi wielkich hal magazynowych, jak i mniejszych biznesów. Branża przedsiębiorstwa również nie ma znaczenia, ponieważ ObSp dostosowany jest do przedsiębiorstw z każdej branży. Cenimy sobie zarówno klientów wielkich firm, jak i małych, wschodzących przedsiębiorstw. 

Potrzebujesz naszego programu do obsługi sprzedaży, przede wszystkim dlatego, że jego obsługa jest intuicyjna i przyjazna w użytkowaniu. Wychodzimy z takiego założenia, że tworzymy programy przyjazne przede wszystkim dla ludzi, a nie tylko wykwalifikowanych informatyków. 

Jak wybrać odpowiedni program do obsługi sprzedaży?

Oczywistym jest fakt, że na rynku istnieje wiele programów do obsługi sprzedaży, jak zatem wybrać ten prawidłowy? Przede wszystkim poznając jego funkcjonalności łatwiej będzie zdecydować czy dany program odpowiada naszym standardom i oczekiwaniom. Wyróżnikiem naszego ObSp na rynku jest: 

  • szybkie aktualizacje zmian prawnych,
  • możliwość połączenia z terminalami płatniczymi,
  • możliwość wdrożenia e-sklepu,
  • eksport wymaganych plików JPK,
  • dopasowanie funkcjonalności do wielkości i branży firmy. 

Kluczowe funkcje ObSp

Na każdym kroku staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów. Z tego powodu tworzymy programy, które mają sprostać najbardziej wymagającym przedsiębiorstwom. Wiemy, że jedna firma może posiadać wiele magazynów, dlatego nasz program umożliwia zarządzanie dowolną liczbą magazynów, kartotek sprzedaży, zakupów, list kontrahentów, katalogów produktów i usług. Istotnym elementem jest również możliwość eksportu plików JPK oraz moduł produkcji. Dzięki naszemu ObSp zyskasz również szansę na sprawną sprzedaż ratalną oraz obsługę faktur zaliczkowych.

Aby ułatwić analizę oraz obsługę sprzedaży, program posiada również liczne zestawienia i rejestry. Co więcej, możliwa jest całkowita dowolność kształtowania wzorca faktury, bez żadnych ograniczeń graficznych oraz długości tekstu. 

To tylko niektóre z zalet naszego programu do obsługi sprzedaży. Aby przekonać się samemu – zachęcamy do skorzystania z wersji próbnej, która umożliwia korzystanie z ObSp przez 30 dni zupełnie bezpłatnie. Ponadto, podczas okresu testowego, można korzystać z pomocy technicznej doradców serwisowych.