Używasz oprogramowania Varico na Windows XP?

Użytkowniku – mamy dla Ciebie ważną informację!

8 kwietnia 2014r. firma Microsoft zaprzestała świadczenia pomocy technicznej dla Windows XP, przez co system ten stał się mniej bezpieczny i bardziej podatny na ataki z sieci. Producent nie zapewnia już aktualizacji, a koszty naprawy są znaczne wyższe niż w wersjach nowszych.

Z tego powodu Varico podjęło w 2014 roku decyzję o zaprzestaniu wsparcia dla swoich programów uruchamianych pod kontrolą tego systemu. Serdecznie zachęcamy do odnowienia systemu operacyjnego, który stanowi dla Ciebie podstawę procesów biznesowych.

Jeśli pomimo naszych ostrzeżeń pozostaniesz przy pracy na Windows XP będziemy Tobie nadal pomagać za wyjątkiem spraw, które zakwalifikujemy jako techniczne i związane z systemem operacyjnym. Prosimy, abyś wziął to pod uwagę, że z tego powodu nasz Doradca Techniczny IT może zgodnie z warunkami Licencji 4 Inclusive odmówić Tobie pomocy, gdyż użytkujesz oprogramowanie Varico na komputerze do tego nieprzystosowanym i nie spełniającym wymagań technicznych do prawidłowej pracy.

Zalecamy zatem przejście na nowsze wersje systemu Windows 7, 8.1 lub 10 w celu zapewnienia ochrony swojego komputera, a także możliwości korzystania z pomocy doradców technicznych Varico.

W przypadku problemów z zamianą wersji na nowszą oferujemy pomoc przy wyborze systemu, a także wsparcie w zakresie instalacji czy doboru sprzętu.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami!

Centrala Poznań

61 867 42 88

serwis.poznan@web.varico.pl

Oddział Bydgoszcz

52 322 32 08

serwis.bydgoszcz@web.varico.pl