Polityka rabatowa Varico

Varico maksymalizuje swój wysiłek w kierunku dostarczenia swoim Klientom najwyższej wartości w postaci dobrego oprogramowania biznesowego wraz z odpowiednim wsparciem. 

W związku z tym wypracowaliśmy system rabatów dla Klientów, którzy regularnie odnawiają licencję 4Inclusive dla programów: 

  • KPiR – Księga Przychodów i Rozchodów, 
  • KsH – Księga Handlowa, 
  • RP – Rozliczanie Kadr i Płac 
  • ObSp – Obsługa Sprzedaży.

Chcemy poświęcić czas na rozwój naszego oprogramowania, aby było zawsze zgodne z prawem oraz zapewnić najlepszą pomoc serwisową. Nasi klienci to nasz priorytet, dlatego przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne rabaty:

  1. Terminowe odnawianie licencji cieszy nie tylko nas, jako firmę, ale także daje Wam wiele możliwości oraz korzyści. 
  2. Odnowienie Licencji 4Inclusive na kolejne 12 miesięcy premiowane jest rabatem 50% ceny rynkowej programu
  3. Lojalni Klienci, którzy współpracują z nami dłużej niż 2 lata, cieszą się 70% zniżką na zakup kolejnych odnowień licencji. 
  4. Każdy nasz Klient ma nieodpłatnie dwa dodatkowe tygodnie na decyzję o odnowieniu licencji. W tym czasie zachowuje pełne prawa do aktualizacji i wsparcia serwisu. Jeśli jednak w tym czasie nie nastąpi odnowienie licencji. Klient nie ma możliwości skorzystania z maksymalnych rabatów oferowanych przez Varico i przy późniejszym odnowieniu otrzymuje rabat w wysokości 50% ceny netto program

Dlatego tak ważne dla nas jest nie przekładanie odnowień na później. Daje to ogrom korzyści dla naszych lojalnych klientów, co również upewnia nas w zadowoleniu Państwa z naszych programów. Natomiast dla pozostałych Klientów po zakończeniu dodatkowego, dwutygodniowego okresu wsparcia rabat zostanie dostosowany do indywidualnych warunków. W przypadku modułów odnowienie Licencji 4Inclusive jest liczone według cen pojedynczych programów.