Urodziny postaci Varico!

3 urodziny postaci_blog

 

To już 3 lata odkąd superbohaterowie Varico towarzyszą nam w codziennych sprawach. Z okazji ich urodzin życzymy im wszystkiego najlepszego, aby nadal mogli pełnić swoje ważne obowiązki! 🙂

Jakie? Zobaczcie sami!

 

brand_hero_na_tablice_iga

Rola Igi jest szczególnie ważna, ponieważ odpowiada za wszelkie kontakty w Varico. Wysyła/odbiera e-maile, wybiera numer na telefonie, czy też rozmawia przez Skype’a – nie boi się nowych technologii i chętnie z nich korzysta. Dzięki niej Jan poznaje jeszcze lepiej potrzeby wszystkich klientów.

Idze życzymy, aby zawsze była profesjonalna we wszystkich kontaktach!

 

brand_hero_na_tablice_jan

Najlepiej spośród całej czwórki zna i rozumie potrzeby Klienta, pomaga je spełniać i zawsze ma coś w zanadrzu. Jan posiada wiele umiejętności oraz słucha uważnie sugestii naszych Klientów, co pozwala mu proponować najlepsze rozwiązania w kolejnych wersjach programów.

Janowi życzymy samych sukcesów we współpracy z naszymi Klientami!

 

brand_hero_na_tablice_maks

Zajmuje się wszelkimi sytuacjami od strony technicznej – wszystko naprawia, poprawia i integruje. Dzięki niemu programy Varico mogą funkcjonować samodzielnie lub we współpracy z innym oprogramowaniem.

Najlepsze życzenia dla Maksa– naszej złotej rączki!

 

brand_hero_na_tablice_tomasz

Bez niego ani rusz! Jest odpowiedzialny za obmyślanie taktyki i zatwierdzanie zadań. Niezastąpiony, prawdziwy lider drużyny naszych superbohaterów.

Doceniamy jego zasługi i życzymy wytrwałości w tym co robi!