Już możesz połączyć płatność terminalem z ObSp

Płać bezgotówkowo z ObSp!

Polska jest jednym z najprężniej rozwijających krajów pod względem płatności bezgotówkowych. My również chcielibyśmy włączyć się do tego rozwoju poprzez udział w programie „Polska Bezgotówkowa”.  Dzięki współpracy z First Data POLCARD dajemy Wam możliwość integracji terminali płatniczych POLCARD bezpośrednio z waszym ObSp.

Już jakiś czas temu informowaliśmy o pracach nad integracją terminali POLCARD z naszym ObSp. Płatności tego typu zdobywają coraz to większy obszar rynku, a my chcemy rozwijać się razem z nim. Od Nowego Roku możemy cieszyć się certyfikatem, dzięki któremu…

już w kolejnej aktualizacji programu do obsługi sprzedaży ObSp ( od 19.01.B) jest możliwość bezpośredniego zaksięgowania płatności kartą!

Dlaczego to takie ważne z perspektywy rynku i Twojej firmy?

Co zyskujesz?

  • szybkość transakcji
  • prostota wprowadzania danych
  • ułatwienie zarówno dla klienta jak i dla sprzedawcy

A przede wszystkim funkcja ta eliminuje ryzyko pomyłek podczas przepisywania kwoty do zapłaty na terminal – informacja ta zostanie przekazana do niego bezpośrednio z programu!

Według badań NBP w Polsce aktywnych jest już ponad 600 tys. terminali płatniczych. Sytuacji w której sprzedawca odmawia płatności kartą jest coraz mniej – Ty również zabezpiecz się od takiej ewentualności.

Cieszymy się, że możemy ułatwić Wam pracę – jeśli macie pytania dotyczące integracji terminali z ObSp nasze CKB z chęcią na wszystkie odpowie!