Możliwość płatności z terminalami już z końcem października!

Nowości w Varico? Nie tylko u nas!

Wartościowymi współpracami warto się chwalić – szczególnie jeśli przynoszą szeroką gamę korzyści dla wielu przedsiębiorstw. Jedną z nich jest firma First Data POLCARD, dzięki której w ramach programu „Polska Bezgotówkowa” wraz z końcem października możemy cieszyć się możliwością płatności z terminalami płatniczymi. Od tego czasu będziesz bez problemu mógł zapłacić u nas w wygodny dla Ciebie sposób! Oprócz tradycyjnej karty płatniczej obsługujemy też systemy mobilnych płatności telefonem – najpopularniejsze w dzisiejszych czasach m.in. takie jak BLIK, Android Pay czy Apple Pay. Klient może dokonać zakupu nawet wtedy, gdy zapomni karty i portfela. Telefon ma zawsze przy sobie!

To nie wszystko! Ty też możesz przyjmować opłaty w błyskawicznym tempie i nie tracić czasu na przepisywanie płatności. Oferujemy możliwość integracji terminali płatniczych bezpośrednio z systemem obsługi sprzedaży i magazynów – ObSp. Wyobraź sobie jakie to wygodne dla każdego sprzedawcy.

Przede wszystkim ułatwia to obsługę płatności kartą i eliminuje ryzyko pomyłek podczas wprowadzania na terminal kwoty transakcji, gdyż wartość płatności przekazywana jest bezpośrednio z programu na terminal płatniczy. Tym samym finalny proces zamknięcia każdej transakcji znacząco się uprości, a Ty będziesz miał pewność, że posiadasz niezawodny proces sprzedażowy.

Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz żebyśmy opowiedzieli Ci więcej – czekaj! Niedługo zdradzimy więcej szczegółów.

integracja terminali płatniczych z ObSp

Jesteśmy dumni, że możemy po raz kolejny ułatwić wam codzienną pracę. Pamiętajmy, że ten sposób to nie tylko wygoda prowadzenia sprzedaży własnej firmy, ale przede wszystkim łatwość dla naszych klientów![/fusion_text]