Wyprzedź konkurencję z serwisem KsiegowyNaStart

Wiele biur rachunkowych i osób świadczących usługi księgowych poszukuje nowoczesnych narzędzi, które pomogą im rozwinąć biznes i dotrzeć do nowych klientów. Na podstawie tego trendu powstało kilka stron, które umożliwiają stworzenie swoich wizytówek. Jeżeli jednak nie chcesz być jedynie jednym z 10 000 biur obecnych na danej stronie, warto zwrócić uwagę na serwis KsiegowyNaStart.pl.

Wyprzedz_konkurencję_z_serwisem_KsiegowyNaStart

Szacowana liczba biur rachunkowych w Polsce przekracza 40 000, a sam rynek jest wart ponad 5 miliardów złotych. Dodatkowo usługi takie zaczynają oferować banki, a przedsiębiorcy mają możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi online. W związku z tym konkurencja w branży jest intensywna. Dalsze stosowanie jedynie dotychczasowych metod może w najbliższych latach już nie wystarczyć.

Klucz do sukcesu

Jednym z najskuteczniejszych sposobów reklamy jest tzw. poczta pantoflowa. Nie można jednak polegać tylko na niej. Nawet gdy dane biuro zostało polecone, niewłaściwy wizerunek w internecie lub, co gorsza, całkowity brak obecności online mogą sprawić, że klienci będą decydować się na bardziej rozpoznawalne rozwiązania. Z drugiej strony jeżeli również w sieci jesteśmy tylko jednym z tysięcy dostępnych biur, trudno będzie przebić się i odnieść sukces. Kluczowa pozostaje kompleksowa strategia obejmująca wszystkie istotne elementy działalności takie jak:

  • właściwa obsługa klienta,
  • oferty dopasowane do potrzeb zarówno stałych jak i nowych partnerów,
  • obecność w przestrzeniach, w których przedsiębiorcy poszukują usług księgowych.

Trafiaj bezpośrednio

Serwis KsiegowyNaStart.pl wyróżnia się brakiem zaciągniętej automatycznie bazy tysięcy biur rachunkowych. Właściciele sami dodają i opisują swoje usługi, które następnie są weryfikowane przez pracowników portalu. Dodatkowo serwis oferuje unikalną funkcjonalność wysyłania bezpośrednich zapytań ofertowych do interesującego przedsiębiorcę biura. Po wypełnieniu formularza odnośnie potrzeb przez potencjalnego klienta, dostawca usług księgowych może od razu przygotować konkretną propozycję dla danej firmy nie poświęcając dodatkowego czasu na kontakt.

Wyprzedź konkurencję

Większość firm nieustannie poszukuje sposobów na zmniejszenie kosztów działalności i jednym z obszarów, których ten trend dotyczy jest oczywiście księgowość. Z jednej strony właściciele chętnie wykorzystują do tego celu internet, z drugiej nadal chcieliby aby ich biuro było w okolicy. Z tego powodu warto jak najcelniej trafiać w ich potrzeby poprzez stosowanie kombinacji nowoczesnych narzędzi i klasycznych rozwiązań. Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe w okolicy, w której nie ma dużej ilości konkurencyjnych firm, ale istnieje zapotrzebowanie na Twoje usługi, serwis KsiegowyNaStart.pl może pomóc Ci łatwo dotrzeć do nowych klientów i rozwinąć swój biznes.

rynek_biur_rachunkowych_w_polsce_ksiegowynastart