Wyjazd integracyjny

Praca pracą, ale czasem trzeba od niej odpocząć. W Varico cenimy sobie dobrą atmosferę w biurze dlatego stawiamy na zespół. W czerwcu wspólnie udaliśmy się na weekend integracyjny do Zatoki Zabłockich, aby zmotywować się nawzajem do pracy.

wyjazd integracyjny

Znikają podziały

Integracje rozpoczęliśmy w piątek, wieczornym ogniskiem. W tygodniu każdy z nas całe dnie spędza w swoim dziale, w ten weekend podziały zniknęły. Odpoczęliśmy od tematów służbowych i poznaliśmy się od innej strony. Dzieliliśmy się pasjami oraz wymieniliśmy zdania na temat wspólnych zainteresowań. Wyjechaliśmy z intencją zacieśnienia więzi – myślimy, że cel ten został osiągnięty.

 

 


wyjazd integracyjny

Dzień pełen wrażeń

W sobotę od samego rana, po wspólnym śniadaniu, braliśmy udział w grach integracyjnych. Zadania

zespołowe pomogły nam dowiedzieć się w jak każdy z nas odnajduje się w pracy grupowej oraz rozwinąć nasze kreatywne myślenie. Tego typu ćwiczenia uczą działania, wzajemnego słuchania, a nawet pomagają rozwiązywać konflikty.
Oprócz zorganizowanych spotkań mieliśmy czas na odpoczynek, samodzielnie odkrywaliśmy atrakcje oferowane przez ośrodek. Nie ma to jak leniwe popołudnie w słońcu na rowerku wodnym 😉

Zakończyliśmy wyjazd kolejną wesołą nocą przy ognisku.

 


wyjazd integracyjny

Integracje wewnętrzne w pracy zwłaszcza biurowej mają wiele zalet i warto je wpisać do służbowego kalendarza. Zmotywowany i zintegrowany zespół pracuje lepiej i wydajniej. Przy okazji pracownik, który czuje się częścią grupy jest mniej podatny na stres w pracy.  Nasz czerwcowy weekend pomógł podnieść morale i poznać się nawzajem z ludźmi, którym codziennie mówimy cześć przy wchodzeniu i wychodzeniu z biura. Pomimo zmęczenia, w poniedziałek, wróciliśmy do pracy pełni zapału na kolejne miesiące.

 

 

W Varico dbamy o pracowników i myślimy o ich zadowoleniu! 🙂