Przypominamy! Zmiany we wprowadzaniu danych do programów w ramach licencji 4Inclusive

Dlaczego warto odnowić licencję 4Inclusive i aktualizować wersję?

Drodzy Klienci!
Licencja 4Inclusive  daje możliwość korzystania z aktualnych wersji programów Varico. Ponadto zyskujesz szereg innych korzyści z nią związanych:

  1. nielimitowany serwis telefoniczny i dostęp do pomocy
  2. rabaty cenowe
  3. wieczyste prawo użytkowania

Niemniej jednak należy pamiętać, że po wygaśnięciu licencji 4Inclusive wprowadzanie i przetwarzanie nowych danych i dokumentów, których data jest późniejsza od daty końca licencji, nie będzie możliwe. Dotyczy to wszystkich informacji inicjowanych po upływie terminu ważności licencji 4Inclusive. Jest to standard rynkowy, który przyjmuje wiele dostawców oprogramowania z różnych branż. Dzięki takiemu rozwiązaniu macie pewność, że Wasze programy będą zgodne z aktualnym prawem, a dane będą obsługiwane w prawidłowy sposób. Wieczyste prawo użytkowania daje możliwość dożywotniej pracy na programach Varico, z danymi, z okresu posiadania licencji 4Inclusive. Po zakończeniu licencji dajemy dodatkowe 14 dni na jej odnowienie bez utraty wypracowanych za współpracę zniżek.

PRZYKŁAD: Twoja licencja jest ważna do 31 sierpnia. W momencie nieodnowienia  licencji, od września wprowadzanie nowych danych nie będzie możliwe. Natomiast praca na dotychczasowych plikach w programie,  będzie dostępna dożywotnio.

Chcesz odnowić licencję? Zapraszamy do kontaktu