Program Poleceń Varico

rogram Poleceń Varico

Korzystasz z programu Varico? Rekomenduj go i oszczędzaj! 

Od 24.06.2024 r. rusza nowy Program Poleceń Varico. Za każde skuteczne polecenie nasi klienci otrzymają dodatkowy miesiąc licencji GRATIS. Klienci, którzy przyjdą z ich polecenia rabat -15% na pierwszy zakup programu lub programu i szkolenia Varico!  

Od dłuższego czasu zauważyliśmy trend poleceń wśród naszych klientów. Bardzo nas to cieszy. Polecając produkty lub usługi klienci często robią to na podstawie własnych pozytywnych doświadczeń. Przez Program Poleceń chcemy podziękować naszym klientom za lojalność i zaufanie. Jednocześnie zachęcając nowe osoby do wypróbowania naszych rozwiązań. Udział w Program Poleceń jest zatem doskonałym sposobem na to, by skorzystać z dodatkowych benefitów. Zarówno przy zakupie i użytkowaniu produktów Varico.  

Jakie korzyści niesie za sobą Program Poleceń Varico?

Dla obecnych klientów, którzy posiadają program KsH, KPiR, RP, ObSp lub VPF od Varico: Program poleceń daje możliwość zdobycia dodatkowych miesięcy licencji zupełnie za darmo. Za każde skuteczne polecenie, które skutkuje zakupem przez nowego klienta, Twoja aktualna licencja na oprogramowanie Varico zostanie przedłużona o dodatkowy miesiąc. Bez żadnych dodatkowych opłat. To doskonała okazja, by wydłużyć dostęp do programu, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Przykład: Po każdym skutecznym poleceniu przedłużymy Twoją licencję o dodatkowy darmowy miesiąc. Jeśli Twoja licencja została opłacona do 12.12.2024, a Twój znajomy zakupił program z Twojego polecenia, otrzymasz od nas dodatkowy miesiąc licencji gratis. Termin licencji w programie zostanie automatycznie przedłużony do 12.01.2025 r. W przypadku, kiedy zgłosisz do Programu Poleceń dwóch lub więcej znajomych, a oni zakupią program Varico, Twoja licencja będzie wydłużona o analogiczną liczbę miesięcy. 

Dla nowych klientów: Osoby, które dołączą do grona użytkowników Varico na podstawie polecenia obecnego klienta Varico, otrzymają atrakcyjny rabat w wysokości 15% na pierwszy zakup programu lub programu i szkolenia. To świetny sposób, aby rozpocząć swoją przygodę z Varico z rabatem na start.

Jak działa Program Poleceń Varico? 

Dołączenie do Programu Poleceń jest proste. Wystarczy być obecnym klientem Varico i zacząć polecać produkty firmy swoim znajomym, rodzinie czy współpracownikom. Każde skuteczne polecenie, które przekształci się w zakup, przyniesie obiecaną korzyść.

Krok po kroku:

 1. Polecasz program KPiR, KsH, ObSp lub RP Varico. 
 2. Przekazujesz naszym Doradcom Biznesowym na adres  sprzedaz@varico.pl:
  1.  NIP swojej firmy, 
  2.  NIP i nazwę firmy, która chciałaby zakupić nasz program i wziąć udział w Programie Poleceń Varico.  
 3. W celu weryfikacji nowy klient zgłasza się do nas samodzielnie mailowo lub telefonicznie. Powinien powołać się na Twoje uprzednio dokonane polecenie. 
 4. Po udanej weryfikacji nowy klient otrzymuje jednorazowy rabat -15% na zakup programu lub programu i szkolenia Varico. 
 5. Po udanej finalizacji otrzymujesz dodatkowy miesiąc darmowej licencji na jedno stanowisko. 

Czy warto?

Zdecydowanie! Nasz Programie Poleceń przynosi wiele korzyści. To przede wszystkim: 

 • Oszczędności finansowe: Zarówno Ty, jak i osoba przez Ciebie polecona możecie znacząco zaoszczędzić. 
 • Prostota: Wystarczy, że polecony przez Ciebie klient wspomni o Twoim poleceniu przy zakupie, aby obie strony mogły skorzystać z przewidzianych korzyści.
 • Jakość i efektywność: Varico jest znanym i wieloletnim dostawcą oprogramowania. Dzięki temu zarówno Ty, jak i osoby przez Ciebie polecone, macie pewność, że korzystacie ze sprawdzonych programów i usług. 

Gdzie można uzyskać dodatkowe informacje?

W razie dodatkowych pytań prosimy o wysłanie zapytania pod adres sprzedaz@varico.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 52 322 32 08. 

Regulamin Programu Poleceń Varico dostępny TUTAJ