Pieniądze na koncie w dniu wystawienia faktury? To możliwe!

Faktoring pomoże zachować płynność finansową nawet w obecnych czasach, kiedy to sytuacja finansowa większości przedsiębiorców jest bardzo trudna. Usługa ta polega na zamianie faktur sprzedażowych na gotówkę. Jak to działa? Wystarczy wysłać wystawioną fakturę, a pieniądze otrzymuje się jeszcze tego samego dnia. Dzięki naszej współpracy ze SMEO – klienci Varico mogą skorzystać z usługi na promocyjnych warunkach.

Faktoring to usługa umożliwiająca zamianę faktur na gotówkę bez konieczności oczekiwania na przelew od kontrahenta do terminu płatności na fakturze.

Dzięki naszej współpracy ze SMEO klienci  Varico mogą skorzystać z preferencyjnych warunków finansowania faktur – prowizja 0,08% dziennie. Pierwsza faktura finansowana jest w promocyjnej cenie – z prowizją 1%, niezależnie od dni finansowania. Maksymalnie fakturę można finansować aż 3 miesiące. 

Jak działa faktoring?

Faktoring sprawdzi się idealnie kiedy szybko potrzeba dostępu do pieniędzy i nie można czekać na przelewy od kontrahentów do terminu płatności na fakturze. Usługa polega na przyspieszeniu płatności za wykonaną już pracę. Nie ma to więc nic wspólnego z kredytem. Faktoring nie powoduje zadłużenia i nie wpływa na zdolność kredytową.

Aby lepiej zobrazować sposób działania faktoringu, porównajmy go do linii kredytowej. Najpierw składa się wniosek online, a następnie otrzymuje się w SMEO darmowy limit (od 15 000 zł do nawet 250 000 zł), który określa maksymalną kwotę, którą można wypłacić z wystawianych faktur sprzedażowych.

Komfort bez żadnych stałych kosztów

W SMEO nie płaci się nic na starcie. Złożenie wniosku, przyznanie i utrzymanie limitu jest darmowe. W dowolnym momencie, kiedy szybko będzie potrzebna gotówka, po prostu przesyła się wystawioną fakturę do faktoringu, a pieniądze otrzymuje się prosto na konto nawet w 15 minut.

Założenie darmowego konta w SMEO daje taki komfort, że w dowolnym momencie, kiedy akurat będzie potrzeba środków, przedsiębiorca będzie mógł w kilkanaście minut otrzymać przelew. Nie ma żadnych stałych opłat. Płaci się tylko za tyle dni ile korzysta się z usługi. Dzięki faktoringowi nie trzeba martwić się o problemy z płynnością finansową. Można dowolnie dysponować pieniędzmi niemal od razu po wystawieniu faktury.

Jak skorzystać z faktoringu SMEO?

Proces jest bardzo prosty, wszystko można zrobić z domu w ciągu kilku minut.

 1. wystarczy wejść na stronę i założyć konto, podając dane swoje oraz swojej firmy,
 2. przechodzi się procedurę weryfikacyjną – faktor skupia się głównie na relacjach z kontrahentami, to one są najważniejsze. Zazwyczaj w ciągu kilku – kilkunastu minut otrzymuje się decyzję,
 3. podpisuje się umowę online ze SMEO,
 4. otrzymuje się całkowicie darmowy i bezterminowy limit faktoringowy – jest to kwota do wysokości której możesz sfinansować faktury – nawet do 250 000 zł.

Dlaczego warto skorzystać?

 • faktoring SMEO to najtańszy faktoring on-line na rynku,
 • zero opłaty wstępnej,
 • bez stałych kosztów,
 • darmowy limit faktoringowy: 15 000 zł – 250 000 zł,
 • finansowanie faktur w PLN oraz EUR,
 • Promocja 1% dla nowych klientów,
 • proces w 100% online,
 • pieniądze na koncie już w 15 minut,
 • koszt faktoringu odliczysz od podatku,
 • usługa nie wpływa na zdolność kredytową.

W razie pytań, skontaktuj się z infolinią SMEO – 732 080 370.