Nowa lokalizacja biura w Poznaniu!

W zeszłym roku w marcu zdecydowaliśmy się na pracę zdalną i hybrydową. Nasze biuro w Poznaniu przez większą część czasu stało puste. Praca z domu była dla nas wszystkich bezpieczniejsza i mimo wszystko wciąż skuteczna, dzięki czemu mogliśmy sobie na nią pozwolić. Przez cały rok zmienialiśmy naszą kulturę i organizację pracy oraz sprawdzaliśmy jak radzimy sobie z pracą zdalną. Okazało się, że nasze działania nie wymagają pracy stacjonarnie w firmie. Zaczęliśmy więc przekształcać nasz model pracy. 

Z biegiem czasu kilka osób z zespołu zaczęło pracować hybrydowo, a biuro na Rakoniewickiej stało się dla nas za duże. Zmniejszyły się nasze wymagania co do siedziby i postanowiliśmy znaleźć miejsce, które będzie bardziej odpowiadać naszym potrzebom, jak również naszym Klientom. Dlaczego wybraliśmy Novotel? Nowe biuro, nie tylko będzie mniejsze. Chcemy być także bardziej dostępni dla Was, jak i wewnątrz firmy dla całej załogi. Biuro w Novotelu znajduje się w samym centrum Poznania i bardzo łatwo będzie do nas dotrzeć. Lokalizacja w centrum często kojarzy się z brakiem miejsc parkingowych, ale nie martwcie się, o to też zadbaliśmy. Wciąż większa część naszej załogi pracuje zdalnie, ale zachowujemy możliwość spotkania się z Doradcą stacjonarnie po wcześniejszym umówieniu się na wizytę telefonicznie. Nowa siedziba to dla nas ogrom nowych możliwości i zmian, głównie pozytywnych!

Zapraszamy do nowego biura już od połowy maja! Wszystkie niezbędne informacje dotyczące przeprowadzki na bieżąco będziemy Wam przekazywać.

Gdzie będzie można nas znaleźć? MAPA