Nawet pół miliona złotych dla firmy przez internet!

W trakcie pandemii banki znacznie zaostrzyły wymagania stawiane przedsiębiorcom w trakcie procesu wnioskowania o środki finansowe. Coraz trudniej jest dostać jakikolwiek kredyt na firmę. Problem odmowy finansowania w bankach dotyczy w szczególności firm z krótkim stażem działalności, posiadających zadłużenia oraz działających w branżach najsilniej dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii, jak np. turystyka. Mimo wszystko wielu przedsiębiorców wciąż potrzebuje jednak pieniędzy na poprawę płynności finansowej.

Gdzie szukać finansowania, jeśli bank odmówił?

Pytanie gdzie w takim razie szukać pieniędzy, jeśli nie w banku? Na szczęście na rynku istnieje wiele alternatyw z których może skorzystać i nie zadłużać siebie i swojej firmy. Przykładem jest usługa faktoringu. Polega ona na przyspieszeniu płatności wystawionych przez przedsiębiorcę faktur. Właściciel firmy, który skorzysta z faktoringu nie musi czekać na przelew do do terminu płatności na fakturze, a zdarza się że są to nawet 3 miesiące. Przesyła wystawioną przez siebie fakturę do firmy faktoringowej, a ta jeszcze tego samego dnia przelewa mu na konto środki. Pieniądze można przeznaczyć natychmiast na dowolny cel – podatki, pensje pracowników, zakup sprzętu czy inwestycję w promocję. Firma faktoringowa nie pyta o ten cel.

Dla Klientów Varico faktoring taniej o 43%

Dzięki naszej współpracy ze SMEO, Klienci Varico mogą skorzystać z faktoringu na wyjątkowo korzystnych warunkach – taniej aż o 43% w stosunku do standardowej oferty SMEO.

SMEO oferuje przedsiębiorcom finansowanie do 500 000 zł, a przelew środków wykonuje nawet w 15 minut. Wniosek można złożyć bez wychodzenia z domu, przez internet lub telefon. Tak naprawdę jedynym wymogiem jest wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności, np. 14, 30 czy 60 dni. Firma wnioskująca o faktoring nie musi mieć zysków ani generować przychodu.

W razie pytań zadzwoń na 22 113 42 00 lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej, a doradca SMEO zadzwoni i przedstawi Ci szczegóły oferty.

    Imię i nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    NIP firmy

    Zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności w ramach działań marketingowych SMEO S.A.