Maksymy

Varico w biznesie warto na nas liczyć

Czym kierujemy się w naszej pracy?

Poznaj nas lepiej

Zaufaj nam i podejmij współpracę

MAKSYMY

Powstaliśmy razem z wolną Polską w 1989 roku. Cenimy niezależność, elastyczność i swobodę. Odważ się wyrażać swoje opinie i prezentować pomysły.

Podejmij działanie już teraz, nie czekaj. Przejmij odpowiedzialność za działanie. Cenimy Twoją aktywną postawę, to, że działasz i próbujesz, podejmujesz ryzyko i uczysz się. Dzięki Tobie badamy wiele nieodkrytych dróg, by następnie wybrać tę jedyną, która poprowadzi nas do sukcesu. Inicjując, widzisz i czujesz satysfakcję z tego, jak Twoje działanie przyczynia się do wspólnego sukcesu. Miej satysfakcję z realizacji własnych pomysłów.

Nasi partnerzy to Klienci, współpracownicy i dostawcy. To dla nich i wspólnie z nimi codziennie tworzymy wartość. Pamiętaj, że prowadząc aktywny dialog i słuchając swojego rozmówcy okazujesz szacunek i zaangażowanie. Różnica zdań to nie zagrożenie tylko szansa na rozwój.

Masz pomysł? Zmień go w prototyp i zapytaj Klienta o zdanie. Każdą nową rzecz twórz wspólnie z Klientami. Tylko w ten sposób masz szansę wykreować rozwiązanie lub produkt, który będzie odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, a przy okazji nawiązujesz nowe, cenne kontakty.

Doceniamy rzetelność i solidność w wykonywanych przez Ciebie zadaniach. Podejmuj nowe wyzwania i z odpowiedzialnością mierz się z ich realizacją.

Każda nowa myśl, idea jest warta rozpatrzenia. Każda nowa metoda jest warta dyskusji. Co więcej- to właśnie Twój pomysł może zainspirować pozostałych do stworzenia nowego, innowacyjnego rozwiązania!

Siła tkwi w prostocie. Nie sztuką jest wymyślić, sztuką jest zrealizować. Pamiętaj o tym za każdym razem kiedy projektujesz lub tworzysz nowe rozwiązania. Sam wszystkiego nie zrobisz, dlatego kreuj, wyjaśniaj i realizuj w jasny i prosty sposób.

Każde kreowane przez nas rozwiązanie jest dedykowane dla setek i tysięcy biznesów. Koncentrujemy naszą energię na oszczędzaniu czasu w wielu tysiącach firm i dla tysięcy użytkowników. Chcemy, aby nasza praca przyniosła maksymalnie duży efekt. Tak definiujemy sens naszej pracy.

Ryzyko jest częścią biznesu. Jeśli ryzykujesz to czasem popełniasz błędy, to normalne. Szybko się naprawiaj i idź dalej. Odważnie krocz do przodu tworząc nowe, doskonalsze rozwiązania. Nadal ryzykuj i szybko się podnoś po doświadczeniach. Do czasu aż osiągniesz sukces.

Skuteczna, bezpośrednia wymiana informacji wpływa na efektywność pracy zespołu. Bezpośredni kontakt z Klientem pozwala lepiej rozwiązywać jego potrzeby. To wówczas wyzwala się synergia niezbędna do kreowania innowacji i znajdowania dobrych rozwiązań.

jesienny konkurs