Przejdź z Varico na nowszą wersję Windowsa!

8 kwietnia firma Microsoft przestała świadczyć pomoc techniczną dla Windows XP. Oznacza to, że system przestanie być aktualizowany. Szacunkowe dane pokazują, że aż 40 proc. przedsiębiorstw na świecie nadal używa Microsoft Windows XP.

Jeśli Twoja firma nie rozpoczęła jeszcze migracji do nowego systemu, to nasi Doradcy Biznesowi chętnie pomogą Ci przejść przez cały ten proces.

Czy przedsiębiorcy muszą się bać?

Prawdą jest, że bez dodatkowego zabezpieczenia system Windows XP jest 21 razy bardziej narażony na szkodliwe oprogramowanie niż Windows 8, a po 8 kwietnia zagrożenie to z pewnością wzrosło. Brak wsparcia producenta oznacza, że użytkownicy nie mogą oczekiwać od firmy Microsoft usuwania defektów oferowanego przez niego oprogramowania. Oznacza to, że użytkownicy systemu XP są narażeni na zwiększone ryzyko infekcji szkodliwym oprogramowaniem, co w rezultacie może prowadzić do dużych strat. To może zakłócić działanie firm i narazić na nieprzyjemności tak same przedsiębiorstwa, jak i ich klientów.

windows xp

Czy migracja do nowego systemu operacyjnego jest jedynym rozwiązaniem?
Użytkownicy Windows XP, którzy chcą funkcjonować w bezpieczny sposób, mają obecnie dwie możliwości: migrację do innych systemów operacyjnych lub zakup nowego sprzętu, który będzie odpowiednio zabezpieczony przed działaniem przestępców internetowych.

Jak dobrze przygotować się do zmian?​​​

W Varico wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę, która pozwoli wszystkim firmom używającym nadal systemu Windows XP na zminimalizowanie po 8 kwietnia zagrożenia ze strony cyberprzestępców.

Oferujemy Ci pomoc w dwóch obszarach:

1. Wsparcie w migracji wraz z przejściem na nowszą wersję Windowsa. Oferta zawiera:

  • przejście na nowszą wersję Windowsa;
  • przeniesienie najważniejszych danych.

2. Zakup nowego komputera wraz z przejściem na nowszą wersję Windowsa. Oferta zawiera :

  • zakup nowego lub poleasingowego komputera;
  • instalacja nowej wersji Windowsa;
  • wdrożenie i przeniesienie najważniejszych danych.

Aby zamówić wybrany pakiet zapraszamy do kontaktu z Doradcą Biznesowym.