Koniec wsparcia dla Windows 7

Koniec wsparcia dla Windows 7!

Użytkowniku, programów Varico, informujemy,  że od dnia 14.01.2020r. Windows 7, tak jak jego poprzednicy, nie będzie posiadał już wsparcia technicznego ze strony Microsoft.
W związku z tym firma Varico podjęła decyzję o zakończeniu pomocy technicznej dla swoich programów uruchamianych na Windows 7.

Z artykułem dotyczącym końca wsparcia wersji Windows 7 oraz proponowanego rozwiązania  można przeczytać pod linkiem: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4057281/windows-7-support-will-end-on-january-14-2020

Zaleca się w tej sytuacji przejście do systemu Windows 10 jeszcze przed styczniem 2020 r., aby uniknąć sytuacji, w której potrzebna pomoc techniczna nie będzie już dostępna.

Uwaga!

W przypadku kontynuowania pracy z programami Varico na Windows 7 nasz Doradca Techniczny IT może odmówić pomocy, jeśli zgłoszenie zakwalifikujemy jako techniczne i związane z systemem operacyjnym.

Skontaktuj się z nami!

Masz problem? Nie wiesz od czego zacząć zmianę? Zadzwoń do nas, a my pomożemy przy wyborze nowego systemu operacyjnego oraz sprzętu.