Idealne rozwiązanie finansowo-księgowe dla Twojej firmy

Wybierz tylko to oprogramowanie do księgowości, z którym najszybciej podbijesz swój rynek. W pakietach nie tylko kupujesz taniej, ale przede wszystkim płacisz tylko za to czego potrzebujesz. Mamy gotowe rozwiązania na oprogramowanie dla mikrofirm, małych i średnich, a także dojrzałych przedsiębiorstw.

SEO-Performance-Icon

Biuro rachunkowe

Dostarczymy Ci zarówno sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie księgowe KPiR lub KsH. Otrzymasz oprogramowanie obsługujące wszelkie aspekty działalności Biur Rachunkowych i doskonalące jego prace.
Best-Solutions-Icon

Mikroprzedsiębiorstwo

Będziemy partnerem, który dostarczy podstawowe rozwiązania IT dla mikrofirm, a także będzie służyć swoim ponad 30 letnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Speed-Optimization-Icon

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Jesteśmy zaangażowanym partnerem do oprogramowania księgowego w każdym biznesie. Dostarczymy Ci zarówno sprzęt jak i oprogramowanie, które usprawni Twoją pracę. Możesz zawsze na nas liczyć.
Network-Protection-Icon

Dojrzałe przedsiębiorstwa

Dostarczymy Ci zarówno dopasowany do wymagań sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie dla dużych przedsiębiorstw przyspieszające rozwój firmy. Oferujemy Ci wiedzę i możliwości technologiczne Varico.

Ponad 50 tysięcy firm obsługiwanych jest programy księgowe Varico

Korzystaj ze sprawdzonych i rekomendowanych rozwiązań informatycznych. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko

programy do księgowości, oprogramowanie do obsługi sprzedaży, ale też wiele innych rozwiązań usprawniające działanie w biznesie.

Książka Przychodów i Rozchodów (KPiR)

Oprogramowanie do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej w małych i średnich firmach.

Księga Handlowa (KsH)

Program umożliwiający prowadzenie pełnej księgowości ułatwiający rozliczanie zaawansowanych operacji rachunkowych w każdej firmie.

Obsługa Sprzedaży (ObSp)

Program do obsługi sprzedaży umożliwiający sprawne wystawianie faktur i efektywne zarządzanie magazynem w firmie każdej wielkości.

Rozliczenie Płac (RP)

Oprogramowanie kadrowo-płacowe służące pełnej obsłudze kadr. Umożliwia skuteczne i sprawne zarządzanie płacami oraz danymi pracowników.

Varico Przyjazne Formularze (VPF)

Ponad 4000 wzorów formularzy, deklaracji i druków, które wypełnione w programie, wydrukowane i podpisane w sprawny sposób można wysłać drogą elektroniczną do urzędu.

Program JPK

Program zapewniający kompleksową obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego: import, łączenie oraz wysyłka plików JPK uwzględniając analizę poprawności pliku.

Licencja 4Inclusive z programami finansowo-księgowymi

Licencja 4Inclusive to szereg usług zapewnianych w ramach aktualnej wersji programów Varico. Wybierając oprogramowanie Varico z Licencją 4Inclusive masz pewność, że otrzymasz niezbędną pomoc, a Twoje programy będą zawsze przystosowane do bieżących zmian prawnych.

  • Darmowa aktualizacja oprogramowania
  • Rabaty cenowe
  • Serwis telefoniczny i dostęp do pomocy
  • Wieczyste prawo użytkowania

Opinie naszych Klientów

Home-1-Expert-Image

Obsługa Magazynu ObSp dla 3 stanowisk

Potrzebujesz więcej? Skorzystaj z promocji i wypróbuj pakiet 3 stanowisk programu ObSp Magazyn! Mamy dla Ciebie ofertę oprogramowania ObSp Magazyn taniej w pakiecie. Jedno stanowisko to za mało dla Twojego biznesu? Teraz możesz otrzymać 3 stanowiska 20% taniej!

Pakiet 3 stanowiska ObSp Magazyn 20% taniej – tylko 999zł!

Usługi Varico

Wybierz usługi Varico, dzięki którym zyskujesz wiele korzyści dla Twojego biznesu. Skorzystaj z dodatkowych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.

Digital-Marketing-Icon

Oferujemy usługę definiowania bilansu i rachunku zysków i strat oraz pomoc przy wysyłce sprawozdania finansowego w formacie JPK_SF przy pomocy np. VPF.

Content-Marketing-Icon

Oferujemy integracje Twojego sklepu internetowego z oprogramowaniem Obsługa Sprzedaży ObSp w ramach spersonalizowanej oferty.

Powerful-Adwords-Icon

Oferujemy pomoc firmom w przygotowaniu się do spełnienia wymogów RODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych indywidualnie do rodzaju przedsiębiorstwa.

Web-Analytics-Icon

Faktura z kodem QR PrzyjaznejFaktury jest szybciej księgowana i opłacana, dzięki automatycznemu i bezpiecznemu wczytywaniu danych.

Search-Engine-Optimization-Icon

Oferujemy indywidualne szkolenia z zakresu naszych programów księgowych, sprzedażowych i magazynowych. Skorzystaj ze szkolenia stacjonarnego lub online.

Web-Analytics-Icon

Oferujemy system do tworzenia kopii zapasowych w chmurze, wykorzystując szyfrowanie, zaawansowane uwierzytelnianie oraz dodatkowe klucze zabezpieczające.

Web-Analytics-Icon

Oferujemy narzędzie do pracy zdalnej z dostępem online do wszystkich informacji, programów i plików zainstalowanych na zintegrowanym z urządzeniem serwerze.

Data-Analysis-Icon

Oferujemy stałe umowy serwisowe obejmujące kompleksową obsługę informatyczną, jak i świadczmy usługi informatyczne realizowane w ramach pojedynczego zlecenia.

Nasi stali partnerzy w biznesie

Firmy, z którymi współpracujemy
Miesiąc opieki informatycznej gratis.