Gwarancja Odtworzenia Danych

Nie chodź z głową w chmurach, miej w nich dane!

gwarancja odtworzenia danych, god, chmura, komputer, dane, system, odtworzenie

Wyobraź sobie ile różnych danych przechowuje człowiek. Zdjęcia, muzyka, dokumenty, filmy i wiele innych. A teraz pomyśl co by się stało, gdyby nagle zniknęły? Dramat, prawda? Nagle przepadają wszystkie Twoje wspomnienia, ważne pliki…

Zapytasz pewnie jak się przed tym koszmarem uchronić? Tworzyć kopie zapasowe swoich danych! Doskonałym rozwiązaniem są chmury. Przecież w XXI wieku mamy wszędzie dostęp do internetu. A co za tym idzie dostęp do wszystkich naszych danych z dowolnego urządzenia i miejsca na ziemi.

Dyski w chmurze

Najbardziej popularne jest tworzenie dysków w chmurach. Tego typu dyski oferują funkcjonalność polegającą na magazynowaniu danych, za pomocą której możemy wykonywać kopie zapasowe plików czy po prostu przechowywać na nich swoje dokumenty lub fotografie. Jednym słowem chmura to pewna przestrzeń udostępniana nam przez naszego dostawcę za pomocą internetu.

Jak wykorzystać to w pracy?

Zwłaszcza tam dostęp do wielu danych jest kluczowy. A praca z dowolnego miejsca na ziemi daje nam wolność w biznesie, prawda? Archiwizacja danych to jednak nie wszystko. A co się stanie jeśli nasze dane uległy uszkodzeniu jeszcze przed ich wysłaniem do chmury? Wtedy ważniejsza staje się gwarancja odtworzenia danych w razie ich utraty.

Gwarancja Odtworzenia Danych

Varico gwarantuje odtworzenie danych (GOD), które dzięki usłudze skutecznie zarchiwizowano na Twoim koncie o nieograniczonej pojemności. Dzięki automatycznie wykonywanej archiwizacji danych z poziomu programu nie musisz więcej pamiętać o ręcznym wykonywaniu archiwum. Program automatycznie zrobi to za Ciebie w dowolnie wybranym momencie.

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji w każdym przypadku konieczności odzyskania danych. Szczególnie w przypadku gdy Twoje najnowsze dane są częściowo uszkodzone dokładamy starań aby połączyć je ze starszymi wersjami i uzyskać ich maksymalną aktualność. Twoje pliki są w pełni bezpieczne, a dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu jedynie Ty masz do nich dostęp. Warto więc zagwarantować sobie pewność odtworzenia swoich danych i maksymalnie zadbać o ich bezpieczeństwo. W końcu w biznesie liczy się wolność i #maksswoboda.