Dzień FOTO w Varico

To był piękny, wiosenny, wypełniony promieniami słońca dzień na Rakoniewickiej 20. Dlaczego zaczynamy ten wpis jak bajkę dla dzieci? Bo to ludzie, ich przygody i historie tworzą nasza firmę i dzięki nim, już prawie 30 lat doskonale się bawimy. Varico to marka wolności, także w obszarze zabawy.

Co tu się działo?

Nazwaliśmy roboczo ten dzień „Dniem Pasji”. Tego dnia każdy z nas miał szansę przynieść, pokazać i opowiedzieć o tym, czym się pasjonuje, co kolekcjonuje, na czym muzykuje. Oczywiście zadbaliśmy o własną objazdową fotobudkę – efekty widzicie poniżej. Do tego dobra muzyka i jeszcze lepszy poczęstunek!

 Ile to minęło!

Wyobraźcie sobie nas 10 lat temu – w garniakach, z koszula zapiętą na ostatni guzik – ten ledwo trzymający się na bezdechu. Nie oznacza to, że teraz siedzimy przed komputerami w kapciach, a klienci widują nas notorycznie w dresach 😉 Nie jesteśmy perfekcyjni i nigdy nie będziemy, ale stale biegniemy pod pachę z mijającym czasem – z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy trochę jak przybrana rodzina, gdzie najmłodsi stale uczą się od starszych – bardziej doświadczonych.

 

 

Gdyby nie zapał do pracy, pełna motywacja, a przede wszystkim atmosfera nie byłoby nas tutaj. 

Bo dla czego innego chce się przychodzić i codziennie stawać do walki o rozwój? Jesteśmy zwyczajnymi ludźmi, którzy potrzebują wzajemnego wsparcia, towarzystwa i zaufania. Potrzebujemy ścisłej współpracy – ze względu na branżę nie możemy pozwolić sobie na nieśmiałość, czy brak kontaktu między działami.

Mimo, że prywatnie wspólnych zdjęć mamy po dziurki, postanowiliśmy zatrzymać na chwile czas. Jak oceniacie efekty?