Innowacyjne zarządzanie urlopami

Darmowy webinar

Weź udział w bezpłatnym webinarze 28.11.19

Innowacyjne zarządzanie urlopami nie tylko dla HR

Szybkość, automatyzacja i sprawna komunikacja pracownik-pracodawca

Chcesz dowiedzieć się więcej o narzędziu e-Pracownicy? Weź udział w darmowym spotkaniu online, w którym dokładnie przedstawimy wszystkie funkcjonalności systemu i odpowiemy na Twoje pytania!

Bądź z nami 28 listopada o godzinie 10:00!

Jakie kwestie poruszymy?

  • Sprawna komunikacja gdziekolwiek jesteś elastycznie dopasowana do działalności i branży.
  • Odpowiemy jak unikać pytań: „ile zostało mi dni urlopu”, „kto jest dzisiaj w firmie”, oraz jak unikać nieefektywnego gonienia z papierowymi wnioskami urlopowymi.
  • Sposób na wygodny dostęp do informacji i zarządzania – wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu.
  • Optymalizacja czasu Biur Rachunkowych/Managerów i ich bezpieczeństwo dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów i prowadzeniu eTeczek.
Dowiedz się więcej o narzędziu dla HR na bezpłatnym webinarze

Narzędzie e-Pracownicy - asystent zarządzania pracownikami

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i zastanawiasz się jak sprawnie zarządzać pracownikami? Narzędzie e-Pracownicy pozwoli Ci zoptymalizować czas poświęcany na procesy kadrowe. Elektroniczna dokumentacja ułatwi codzienną pracę i zaoszczędzi przestrzeń do przechowywania papierowych kartek. e-Pracownicy to idealne rozwiązanie dla każdej nowoczesnej firmy – automatyzuj planowanie urlopów, korzystaj z kalendarza nieobecności, prowadź e-Teczki pracownicze i wiele więcej!

Moduły narzędzia e-Pracownicy

Funkcjonalności systemu eRCP e-Pracownicy

e-Teczki zawierają akta osobowe dowolnej części A,B, C czy D, zaoszczędzając czas i miejsce. Elektroniczne akta przechowujesz przez okres 10 lat - ekologicznie i sprawnie.

Wielopoziomowe procesy autoprzypomnienia ułatwią zarządzanie HR w Twojej firmie. Nie zapomnisz o kończących ważność badaniach czy o nadchodzących nieobecnościach!

Generuj automatycznie wszystkie zaświadczenia, prowadź karty pracy czy listy obecności. Wszystkie dane uzupełniają się automatycznie, więc nie ma mowy o pomyłce!

Zarządzaj nieobecnościami za pośrednictwem jednego panelu! System automatycznie nalicza wymiar urlopu indywidualnie dla każdej umowy czy pracownika oraz czasu pracy.

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli Ci na szybkie zarządzanie procesem urlopowym. Ty i Twoi pracownicy mają bieżący dostęp do wszystkich wniosków.

W każdej chwili możesz zobaczyć kto jest w firmie, a kto na urlopie i kiedy wróci do pracy. Konfiguracja kont poszczególnych pracowników usprawni komunikację!

28.11.2019 o godzinie 10:00
Innowacyjne zarządzanie urlopami nie tylko dla HR

Zapisz się i weź udział w darmowym webinarze

    Nazwa firmy

    Adres e-mail