Case Study

Wielostanowiskowe instalacje oprogramowania Varico

Case study

Oprogramowanie dla każdej frmy

Programy Varico sprawdzają się zarówno w firmach z sektora MŚP, jak również jak również w biurach rachunkowych. Łatwość w użytkowaniu może przyspieszyć codzienne obowiązki księgowe w każdym biurze.
Varico Case Study oprogramowanie wielostanowiskowe

Dlaczego warto nas wybrać?

Zaufało nam już tysiące klientów! Oferujemy szereg korzyści z Licencją 4Inclusive!

Wszystkie nowe wersje i łatki programu do księgowości KPiR z aktualnymi zmianami prawnymi masz od ręki i za darmo!

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem – Doradcy Techniczni będą odpowiadać na Twoje pytania dopóki nie uzyskasz niezbędnej wiedzy.

Oprócz standardowego rabatu na odnowienie nawet do 70% skorzystaj z rabatu na podwyższenie wersji programu!

Po wygaśnięciu okresu licencji masz prawo do przeglądu i archiwizacji swoich danych jak długo zechcesz!

Piotr Bujakiewicz BIURO RACHUNKOWE

8 stanowisk KPiR+RP Ekspert, 8 stanowisk KsH+RP Ekspert

Na programach Varico pracuje około tysiąca biur rachunkowych w Polsce, a w nich wiele tysięcy księgowych. Czasami pracownik biura rachunkowego po nabyciu niezbędnego doświadczenia decyduje się odejść z biura i założyć własne. Dość często zdarza się, że księgowi pracujący wiele lat na oprogramowaniu Varico w takim przypadku decydują się na zakup oprogramowania dla swojego świeżo założonego biura także ze stajni Varico.

Wiele razy słyszeliśmy, że decyzja zależała od efektywności oprogramowania i sprawności serwisu. Faktycznie oprogramowanie Varico można prawie w całości obsługiwać bez myszki co dla księgowych jest bardzo ważne, gdyż po zapamiętaniu skrótów klawiszowych praca jest niezwykle sprawna. Jeśli do tego dodamy szybkość pracy programu na przykład generowanie formularzy PIT-11 w tempie jednej sekundy na pracownika nie ma się co dziwić

Biuro rachunkowe, które działa już 10 lat i pracowało na oprogramowaniu poprzedniej generacji zakupiło programy w wersjach Ekspert zarówno dla uproszczonej jak i pełnej księgowości na 8 stanowisk sieciowych. Warto dodać, że Varico stosuje w swoich programach niezwykle cenioną bazę danych PostgreSQL, która nie dość, że bardzo dobrze sprawdza się w środowisku sieciowym (zarówno Linux jak i Windows Server) to nie jest pobierana dodatkowa opłata z reguły dość wysoka za sieciową wersję bazy danych. Nasz Klient wybrał Windows Server 7 jako oprogramowanie serwerowe. Przy tak dużej instalacji warto skorzystać z usług instalacji i konfiguracji oprogramowania biura i tak stało się w tym przypadku.

Złożyliśmy również korzystną ofertę na sprawowanie kompleksowej opieki informatycznej nad całym biurem. Biuro na pewno czeka trudny okres przebicia się przez zawiłości tzw. Polskiego Ładu. Ufamy, że z oprogramowaniem Varico będzie to maksymalnie bezbolesne.

case study Varico instalacje oprogramowania