30 urodziny Varico!

Trzydzieści lat temu nasza firma zadebiutowała na rynku!

Od tego czasu, nieprzerwanie, dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości programy, które pomagają w usprawnieniu obsługi księgowo-płacowej. W 1989 r. zaczęliśmy swoją działalność w niewielkim gronie, obecnie posiadamy dwa oddziały: jeden w Poznaniu, drugi w Bydgoszczy. Jak udało nam się utrzymać tak długo pozycję na rynku? Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, motywuje nas do działania i systematycznego rozwoju. Stale unowocześniamy nasze programy, poszerzamy asortyment i rozwijamy zaplecze serwisowe. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami, którzy wielokrotnie budowali z nami prototypy, aby potem stać się naszym partnerem. Wszystko po to, by zwiększać zadowolenie naszych Klientów, budować markę o najwyższych standardach i oferować dokładnie takie efektywne rozwiązania jakie potrzebują. Cieszymy się, że możemy pochwalić się takimi liczbami:

W sobotę mieliśmy okazję świętować to wyjątkowe wydarzenie!

Jubileuszowy wieczór był doskonałą okazją, żeby wspominać, chwalić się sukcesami i opowiadać o planach na przyszłość. Obecni na gali Klienci i Partnerzy mieli okazję, aby tego wieczoru poznać cały zespół firmy oraz zainteresowani mogli skorzystać z porad naszych specjalistów. Jak na urodziny przystało, nie zabrakło tego wieczoru urodzinowego tortu, tłumu gości, życzeń, a także prezentów i kwiatów od zasłużonych pracowników i od naszych wiernych Klientów i od Partnerów. Szczególne podziękowania dla Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan za obecność i zaszczytne uhonorowanie statuetką. Jedną z atrakcji podczas uroczystości była loteria wizytówkowa, gdzie goście mieli okazję wygrać wyjątkowe nagrody, takie jak min.: przelot motolotnią czy voucher na menu degustacyjne dla dwóch osób. Można było także podziwiać wspaniały wernisaż stworzony przez pracowników firmy.

Była to naprawdę wzruszająca w wielu wymiarach impreza. Usłyszeliśmy dużo wyjątkowych słów i pochwał od naszych Klientów za przejrzyste raporty nieporównywalne z innymi firmami. Inny Klient stwierdził, cytując „jego biznes by nie istniał bez naszego oprogramowania”. Jeśli do tego dodamy słowa typu „guru” mamy komplet! Ogromnie nam miło, z racji ilości komplementów w naszą stronę. To przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom, Partnerom, Pracownikom byłam, jak i obecnym za udział — bez których nie byłoby nas dziś!

A tak wyglądało sobotnie świętowanie — zobaczcie sami!